<-- powrót do poprzedniej strony

"Asy z szóstej klasy 2014"

2 kwietnia 2014 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs "Asy z 6 klasy". Wzięło w nim udział 29 uczniów
z 14 szkół powiatu oświęcimskiego.
Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa w tegorocznej edycji wyłoniła 3 laureatów.

Tytuł ASA otrzymała StrameckaWiktoriauczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zatorze

Tytuł VICEASA otrzymało 2 uczniów:

Hajdas Kacper z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Przecieszynie

Stankiewicz Mateusz ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Oświęcimiu

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Test rozwiązywany przez uczestników konkursu:

PDF Asy 2014

<-- powrót do poprzedniej strony

"Asy z szóstej klasy 2013"

9 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs "Asy z 6 klasy". Wzięło w nim udział 19 uczniów z 10 szkół powiatu oświęcimskiego. Po raz kolejny uczennica naszej szkoły odniosła wielki sukces. Julia Rothkegel zajęła II miejsce i tym samym otrzymała tytuł VICEASA.

DSC01438 DSC01439 DSC01440 DSC01441

Test rozwiązywany przez uczestników konkursu:

Word Asy 2013

<-- powrót do poprzedniej strony

DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH WSZYSTKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Celem konkursu jest:

• Wyłonienie laureata konkursu „ASY Z SZÓSTEJ KLASY” na szczeblu powiatu
  • Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień u dzieci w wieku szkolnym
  • Nawiązanie  współpracy  i  wymiana  doświadczeń  nauczycieli  uczących w klasach IV-VI.

Regulamin:

1.  Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne.

2.  Konkurs opiera się na treściach programów nauczania w klasach IV- VI oraz na wiedzy i umiejętnościach wykraczających poza nie, ma formę testu pisemnego.

3.  Konkurs składa się z 2 etapów:

a)  I etap – eliminacje wewnątrzszkolne

b)  II etap – finał międzyszkolny (powiatowy)

4.  Zadania  konkursowe do  I  etapu przygotowują nauczyciele poszczególnych   szkół pod nadzorem komisji powołanej przez dyrektora szkoły.

5.  Zadania konkursowe do II etapu opracowuje zespół nauczycieli w składzie:

mgr Anna Czubaty,  mgr J. Górka,mgr J. Grunwald,  mgr G. Lachendro,

mgr J. Borowicz.

mgr M.  Myśliwiec,  mgr R. Pyjas.

6.  Nazwisko  zwycięzcy  szkolnego  etapu (maksymalnie 2 uczniów) należy przesłać do Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach, ul. Mickiewicza 3 drogą elektroniczną  (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  tel./fax:  032737380)  najpóźniej do 28 kwietnia 2015 r.

7.  Finał powiatowy odbędzie  się w  Szkole Podstawowej nr  2 w Brzeszczach,  6 maja 2015 roku (środa), o godzinie 1200.

8.  Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości najpóźniej do 29 maja  2015 roku.

9.  Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Zaproszenia na uroczystość wręczenia nagród  zostaną     rozesłane  w pierwszym tygodniu czerwca 2015 .

10.Wszelkie  informacje  oraz testy z lat ubiegłych znajdują  się  na  stronie  internetowej   szkoły  sp2.brzeszcze.pl w zakładce Programy i Projekty