Asy 2014

<-- powrót do poprzedniej strony

"Asy z szóstej klasy 2014"

2 kwietnia 2014 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs "Asy z 6 klasy". Wzięło w nim udział 29 uczniów
z 14 szkół powiatu oświęcimskiego.
Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa w tegorocznej edycji wyłoniła 3 laureatów.

Tytuł ASA otrzymała StrameckaWiktoriauczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zatorze

Tytuł VICEASA otrzymało 2 uczniów:

Hajdas Kacper z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Przecieszynie

Stankiewicz Mateusz ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Oświęcimiu

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Test rozwiązywany przez uczestników konkursu:

PDF Asy 2014

Asy 2013

<-- powrót do poprzedniej strony

"Asy z szóstej klasy 2013"

9 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs "Asy z 6 klasy". Wzięło w nim udział 19 uczniów z 10 szkół powiatu oświęcimskiego. Po raz kolejny uczennica naszej szkoły odniosła wielki sukces. Julia Rothkegel zajęła II miejsce i tym samym otrzymała tytuł VICEASA.

DSC01438 DSC01439 DSC01440 DSC01441

Test rozwiązywany przez uczestników konkursu:

Word Asy 2013

2015 Regulamin konkursu "Asy z szóstej klasy"

<-- powrót do poprzedniej strony

DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH WSZYSTKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Celem konkursu jest:

• Wyłonienie laureata konkursu „ASY Z SZÓSTEJ KLASY” na szczeblu powiatu
  • Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień u dzieci w wieku szkolnym
  • Nawiązanie  współpracy  i  wymiana  doświadczeń  nauczycieli  uczących w klasach IV-VI.

Regulamin:

1.  Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne.

2.  Konkurs opiera się na treściach programów nauczania w klasach IV- VI oraz na wiedzy i umiejętnościach wykraczających poza nie, ma formę testu pisemnego.

3.  Konkurs składa się z 2 etapów:

a)  I etap – eliminacje wewnątrzszkolne

b)  II etap – finał międzyszkolny (powiatowy)

4.  Zadania  konkursowe do  I  etapu przygotowują nauczyciele poszczególnych   szkół pod nadzorem komisji powołanej przez dyrektora szkoły.

5.  Zadania konkursowe do II etapu opracowuje zespół nauczycieli w składzie:

mgr Anna Czubaty,  mgr J. Górka,mgr J. Grunwald,  mgr G. Lachendro,

mgr J. Borowicz.

mgr M.  Myśliwiec,  mgr R. Pyjas.

6.  Nazwisko  zwycięzcy  szkolnego  etapu (maksymalnie 2 uczniów) należy przesłać do Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach, ul. Mickiewicza 3 drogą elektroniczną  (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub  tel./fax:  032737380)  najpóźniej do 28 kwietnia 2015 r.

7.  Finał powiatowy odbędzie  się w  Szkole Podstawowej nr  2 w Brzeszczach,  6 maja 2015 roku (środa), o godzinie 1200.

8.  Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości najpóźniej do 29 maja  2015 roku.

9.  Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Zaproszenia na uroczystość wręczenia nagród  zostaną     rozesłane  w pierwszym tygodniu czerwca 2015 .

10.Wszelkie  informacje  oraz testy z lat ubiegłych znajdują  się  na  stronie  internetowej   szkoły  sp2.brzeszcze.pl w zakładce Programy i Projekty